Урбан План Конструктион УПЦ


  • Адреса: Јане Сандански 64
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км

  • Телефон 2: 071 363885
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Фото и видео галерија

Урбан План Конструктион ДОО е основана во 1992 година под името SHAZA КОМЕРЦ. Сериозен и професионален пристап во своето повеќегодишно работење е препознатлива карактеристика на оваа компанија во регионот и пошироко.

Визија и стратегија за одгледување во стабилна и профитабилна компанија започна со првиот спроведен проекти, со план да се прошири капацитетот во земјата и во странство во иднина. Иднината на компанијата се гледа во инвестирање во современа технологија, како и следење на глобалните трендови во градежништвото.

Фирмата располага со високо едуциран стручен тим составен од архитекти со А и Б сертификати, градежни инженери, хидро-инженери, механички инженери, геодетски инженери, економисти и правници. Така опремени, компанијата обезбедува услуги во неколку градежни полиња.

Сопственик и генералниот Manager Mr. Sejdi Shahsivari

Фирмата ги поседува следниве меѓународни стандарди: ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 и OHSAS 18001:2007, што е уште поголем поттик за постигнување на висок квалитет на услугите кои ги обезбедува.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи