Управа за јавни приходи - Куманово


 • Адреса: Плоштад Маршал Тито б.б.
 • Место: Куманово


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Од УЈП информираат дека граѓаните кои во Годишната даночна пресметка имаат долг од 1 денар не треба да се грижат ниту да го плаќаат.Долгот од еден денар се ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи