Универзал Груп

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Балиндол б.б.
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7831 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1565701342_43.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Откријте модерен, издржлив и достапен дизајн

Изработка на сите видови на метални конструкции

Повеќе од една деценија, Универзал груп ги произведува, дизајнира, и инсталира најдобрите достапни метални производи. Лоцирани во Гостивар, нашите тим од висококвалификувани изведувачи со целосна услуга можат да инсталираат секаков вид ограда, настрешници, порти и врати. Металните производи на Универзал груп ви нудат:

-Безбедност и заштита
-Приватност
-Квалитет

Ние ќе ги исполниме вашите очекувања и ќе ја завршиме работата на ваше задоволство!
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи