Унитим

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.1511 бр.10 лок 4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7853 км
  • Локација: Позади Расадник Салата

  • Факс: 02 2772232

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1385971272_9.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Унитим е друштво зa градежништво кое работи на македонскиот пазар веќе 12 години. Нудиме целосни решенија, од проектирање до инсталација и интеграција на системи за греење, за водовод, канализација, за заварување, за климатизација и панели за сончева енергија.

Унитим Ви ја нуди својата техничка и креативна стручност во секое поле и располага со сите ресурси кои Ви се потребни за проектирањето, изградбата и одржувањето на една енергетски ефикасна зграда, фабрика, индустриски комплекс или пак домаќинство.

Нудиме комплетни решенија за:
• Водовод и Канализација (згради индустриски комплекси, домаќинство)
• Греење (згради, индустриски комплекси, домаќинства)
• Заварување (цевоводи, метални конструкции, обнова, рамки, метални огради)
• Климатизирање (домаќинства, згради)
• Систем на панели за сончева енергија (соларни фабрики, згради, домаќинства)

Нашата визија „да му обезбедиме на пазарот зголемена вредност“ се состои пред се од имплементирање на трите клучни аспекти, обединети под заедничката буква В која стои за Вредност:
• Вредност за производи – високо квалитетни производи и материјали
• Вредност за услуги - стручен тим на вработени, одлична услуга
• Вредност за поддршка – брза испорака, достапност, доверливост, перформанси

Нашата цел е на клиентите да им обезбедиме ефикасни производи по поволна цена така што целото искуство со проектот ќе биде многу пријатно за Вас.


повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи