Unija klub

Punojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: rr.8, lagja Ilinden 179
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10691 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 09:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1582727825_09.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Pas katër projekteve të përfunduara me sukses deri më tani, Unija Klub filloi me ndërtimin e Kompleksit Rezidencial-Biznesi Ilinden i cili ofron 1500 m2 hapësirë biznesi të organizuar në 14 njësi të veçantë si dhe 12 395 m2 hapësirë banimi. Ndodhet në Komunën Ilinden e cila është komuna me rritje më të shpejtë në zonë. Jo më shumë se 5 minuta larg nga kompleksi ka një shkollë fillore dhe të mesme, një kopsht fëmijësh, si dhe terrene lojërash, rrugë biçikletash dhe këmbësorësh, banka, një qendër kulturore, një sallë sportive, fusha futbolli dhe tenisi, etj.

Hapësira për banim është e përbërë nga apartamente me kuzhinë dhe një dhomë gjumi, dy dhoma gjumi, tre dhoma gjumi dhe katër dhoma gjumi me sipërfaqe nga 45m2 në 155 m2. Kjo hapësirë është e organizuar për të siguruar paqe, intimitet, siguri dhe rehati për përdoruesit e ardhshëm. Si garanci për atë shërbejnë dhe 4300 m2 hapësirë garazhi në nivelin -1 të Kompleksit.

Të gjitha apartamentet janë me ndërtim të një cilësie të lartë dhe vijnë me dyer Blindor, zgjedhje të pllakave dhe laminatit, përgatitje për kondicioner, banjo të areduara plotësisht dhe instalim i vendosur për TV dhe internet nga të gjithë operatorët në dispozicion.

Çmimi i apartamenteve është 640 euro për metër katror me TVSH të llogaritur.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj