Унија клуб

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: ул.8, нас.Илинден 179
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10691 км
  • Локација: с.Марино

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1582727825_09.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

По четри досега успешно завршени проекти Унија Клуб започна со изградба на Стамбено – деловниот Комплекс Илинден кој нуди 1500 м2 деловен простор организиран во 14 засебни единици како и 12 395 м2 стамбен простор. Истиот се наоѓа во Општина Илинден која важи најбрзо растечка опшина во околината. На не повеќе од 5 минути од комплексот има основно и средно училиште, детска градинка како и детски игралишта, велосипедски и пешачки патеки, банки, Центар за култура, Спортска сала, фудбалски и тениски игралишта и сл.

Стамбениот простор е формиран од еднособни, двособни, трособни и четворособни станови со квадратури од 45м2 до 155 м2 . Овој простор е организиран за да им овозможи мир, приватност, сигурност и удобност на идните корисници. Како гаранција за тоа служат и 4300 м2 гаражен простор на -1 ниво на Комплесот.

Сите станови се со висококвалитетна градба и доаѓаат со Блиндор врати, избор на плочки и ламинат, припрема за клима, комплетно опремено купатило и поставена инсталација за телевизија и интернет од сите достапни оператори.

Цената на становите изнесува 640евра по метар квадратен со вклучен ДДВ.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи