Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Виница
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Училишта - основни во Виница

Гоце Делчев


 • Адреса: Љупчо Сантов 36
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈10744 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: с.Истибања
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈10739 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 18:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: с.Јакимово
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кочо Рацин


 • Адреса: с.Блатец
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈10751 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Никола Парапунов


 • Адреса: с.Драгобрашта
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈10747 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Славчо Стојменски


 • Адреса: Бел Камен 7
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈10744 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Над 200 мали и средни претпијатија (МСП) во Северна Македонија успешно ги имплементираа инвестициските проекти и ја подобрија конкурентноста благодарение на ...
сите 69 | | | веќе видена

Европските централни банки на двете најголеми европски економии соопштија дека ќе ја вратат рекордната инфлација на главната цел од два отсто. Говорејќи во ...
сите 60 | | | веќе видена

Очигледно е дека владата на СДСМ нема да го воведе прогресивното оданочување на доходот до изборите иако го најави како суштинско во програмските определби при ...
сите 145 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи