Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Училишта - основни во Велес

Блаже Конески


 • Адреса: Љубљанска 1
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Васил Главинов


 • Адреса: Никола Карев 2
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Даме Груев


 • Адреса: Маршал Тито 68
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7913 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Даме Груев


 • Адреса: Александар Македонски б.б. (Маршал Тито) с.Градско
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7913 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Панко Брашнаров


 • Адреса: Кресненско Востание 4 (Иво Рибар Лола)
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Петар Поп Арсов


 • Адреса: с.Богомила
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7881 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рајко Жинзифов


 • Адреса: Сараевска б.б., Горно Оризари
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Кирил и Методиј


 • Адреса: Архиепископ Михаил 156,п.фах 210 (Владимир Назор)
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

С.Б.Буридан


 • Адреса: с.Сујаклари
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7890 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тодор Јанев


 • Адреса: 8-ми Септември 1, нас.Чашка
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Да не се користат компаниите што работат на македонскиот пазар во предизборната кампања и да не се повикува на бојкот на производи. Партиите, политичарите и ...
сите 13 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи