Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Училишта - основни во Струга

Ашим Агуши


 • Адреса: с.Радолишта
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10723 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бафтиар Бануши


 • Адреса: с.Заграчан
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Браќа Миладиновци


 • Адреса: Јово Стефановски-Риле
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10725 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: Јабланица б.б.
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Единство


 • Адреса: с.Октиси
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зини Хани


 • Адреса: с.Велешта
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10717 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јахја Кемал Колеџ


 • Адреса: Мислешевски Пат б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10727 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јосип Броз Тито


 • Адреса: Димче Ковачески 64
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Климент Охридски


 • Адреса: с.Дрслајца
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10721 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мурат Лабуништи


 • Адреса: с.Лабуништа
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нури Мазари


 • Адреса: с.Делогожда
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10719 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Страшо Пинџур


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10715 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џемаили Орхан


 • Адреса: с.Горно Татеши
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Над 200 мали и средни претпијатија (МСП) во Северна Македонија успешно ги имплементираа инвестициските проекти и ја подобрија конкурентноста благодарение на ...
сите 69 | | | веќе видена

Европските централни банки на двете најголеми европски економии соопштија дека ќе ја вратат рекордната инфлација на главната цел од два отсто. Говорејќи во ...
сите 60 | | | веќе видена

Очигледно е дека владата на СДСМ нема да го воведе прогресивното оданочување на доходот до изборите иако го најави како суштинско во програмските определби при ...
сите 145 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи