Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Кочани
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Училишта - основни во Кочани

Кирил и Методиј


 • Адреса: Глигор Апостолов Гочо 33
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10737 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Климент Охридски


 • Адреса: ВМРО (Маршал Тито) 29
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Крсте Петков Мисирков


 • Адреса: ВМРО (Маршал Тито) 20
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10737 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Крсте Петков Мисирков


 • Адреса: с.Прибачево
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10741 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Малина Попиванова


 • Адреса: Тодосија Паунов 95
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10737 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Никола Карев


 • Адреса: Никола Карев 17
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10737 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:30 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Раде Кратовче


 • Адреса: Борис Трајковски 42
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Раде Кратовче


 • Адреса: с.Нивичани
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10730 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Кирил и Методиј


 • Адреса: с.Горни Подлог
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10738 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Синиша Стоилов


 • Адреса: Генерал Апостолски, с.Зрновци б.б.
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10744 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Страшо Пинџур


 • Адреса: Христијан Карпош, с.Соколарци б.б.
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10732 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Од вкупно регистрирани 474 јавни основни и средни училишта во државата, за снабдување со субвенционирана електрична енергија преку „ЕСМ продажба“ се пријавиле ...
сите 198 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи