Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гостивар
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Училишта - основни во Гостивар

Врапчиште


 • Адреса: с.Врапчиште
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈10673 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: Браќа Блажески 6
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈10678 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 18:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Градец


 • Адреса: с.Градец
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ѓон Бузуку


 • Адреса: с.Србиново
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈10689 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Единство Башкими Бирлик


 • Адреса: Панче Попоски 35
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈10679 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Исмаил Ќемали


 • Адреса: Ленинградска б.б.
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лириа


 • Адреса: с.Вруток
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мустафа Кемал Ататурк


 • Адреса: Павле Аврамовски 52
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈10678 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Наим Фрашери


 • Адреса: с.Неготино
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈10670 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Прпарими


 • Адреса: с.Чегране
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сали Лиси


 • Адреса: с.Добри Дол
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈10671 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фаик Коница


 • Адреса: с.Дебреше
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈10675 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Европските централни банки на двете најголеми европски економии соопштија дека ќе ја вратат рекордната инфлација на главната цел од два отсто. Говорејќи во ...
сите 60 | | | веќе видена

Очигледно е дека владата на СДСМ нема да го воведе прогресивното оданочување на доходот до изборите иако го најави како суштинско во програмските определби при ...
сите 145 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) посочува дека уште во месец април 2022 година ги има информирано Државниот пазарен инспекторат (ДПИ), ...
сите 261 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи