Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Дебар
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Училишта - основни во Дебар

Мустафа Кемал Ататурк


 • Адреса: с.Центар Жупа
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈10691 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Неџати Зекирија


 • Адреса: с.Коџаџик
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈10696 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пенестија


 • Адреса: Вељко Влаховиќ 16
 • Место: Дебар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ристе Ристевски


 • Адреса: с.Долно Косоврасти
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Саид Најдени


 • Адреса: Ице Ристевски б.б.
 • Место: Дебар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Европските централни банки на двете најголеми европски економии соопштија дека ќе ја вратат рекордната инфлација на главната цел од два отсто. Говорејќи во ...
сите 60 | | | веќе видена

Очигледно е дека владата на СДСМ нема да го воведе прогресивното оданочување на доходот до изборите иако го најави како суштинско во програмските определби при ...
сите 145 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) посочува дека уште во месец април 2022 година ги има информирано Државниот пазарен инспекторат (ДПИ), ...
сите 261 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи