Твинки ленд


  • Адреса: Железничка 20
  • Место: Гевгелија
  • Оддалеченст: ≈10813 км
  • Локација: Кај Железничка станица
Дејности:

игротеки


  • Телефон 2: 078 329736
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 22:00
    Саб од 10:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

5 процентни поени на пензиите не претставува покачување, туку усогласување на трошоците за живот за сите приматели на пензии во Македонија, смета министерот за ...
сите 31 | | | веќе видена

Од задутре нема повеќе гарантирани цени на производите во маркетите. Но вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи порача дека секое нелогично ...
сите 65 | | | веќе видена

Граѓанската активистка, Ана Глигорова повторно се огласи, овој пат за просечната плата. „ Просечната плата била 40 000 денари? Каква манипулација! Просечна ...
сите 4 | | | веќе видена

Компанијата Галеника во текот на 2023 година забележа значително проширување на портфолиото на производи, раст на бројот на меѓународни сертификати за квалитет ...
сите 36 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи