Тунгсрам Концепт Стор

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Никола Вапцаров 12
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км

  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1626682000_5.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Внесуваме светлина и квалитет во Вашиот живот со решенијата и дизајните на Tungsram.

Tungsram е интернационална компанија формирана во 1896 година, посветена на визионерски и иновативни концепти за осветлување.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи