Трон


  • Адреса: Цар Самоил 61
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7866 км
  • Локација: Кај Црквата „Св. Никола Геракомија“
Дејности:

резбарство


  • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00
  • Пауза: Пон - Саб од 14:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Со цел едукација на населението, зголемување на конкурентноста на е-трговците, како и уште поголем раст и развој и промоција на е-трговијата во нашата земја, ...
сите 10 | | | веќе видена

Обезбедување преку 300 милиони евра за крупни капитални проекти како „Пречистителна станица Скопје“, „Локални патишта“, „Проект за наводнување“ и „Енергетски ...
сите 30 | | | веќе видена

Европската монетарна унија е загрозена од рецесија по пандемијата на коронавирус што го зафати светот, изјави европскиот комесар за економија во ЕК Паоло ...
сите 33 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи