Трокадеро Лаунџ

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: Илинденска 282
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7393 км

  • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1607072072_11.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Нашата прва љубов беше кујната. Бевме фасцинирани од нејзината способност да ги прави луѓето среќни. Фокусирани сме на создавање јадења што остануваат во вашиот ум и во околината што ви дава топлина на гостопримство. Вкусот што го нудиме е универзален, несомнен за секој што јаде во нашиот ресторан.

Секој пат кога ќе не посетите, нашиот тим ве пречекува со насмевка!
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи