Тритекс


  • Адреса: Трајко Николоски 5
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7901 км
  • Локација: до Железничка Станица Прилеп

  • Телефон 2: 048 411067
  • Факс: 048 401512
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Цена со ДДВ:160 ден.

Женски боксерки

Цена со ДДВ:230 ден.

Женска маица рамбовка

Цена со ДДВ:180 ден.

Детска женска маица

Цена со ДДВ:180 ден.

Детска женска маица

Цена со ДДВ:270 ден.

Бебешка бенкица

Цена со ДДВ:270 ден.

Бебешка бенкица

Цена со ДДВ:340 ден.

Машка маица

Цена со ДДВ:300 ден.

Машки боксерки

Цена со ДДВ:180 ден.

Детска женска маица

Цена со ДДВ:290 ден.

Бебешко боди


Видете ги нашите производи на
Мапа

Фондот за иновации и технолошки развој отвора нови можности и скратени процедури за македонските компании со измените на Среднорочната програма кои беа усвоени ...
сите 43 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи