Триглав осигурување-Централа

ПаркингWi-Fi ЗонаПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: бул.8-ми Септември 16
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7422 км
  • Локација: Комплекс Хипериум

  • Факс: 02 5102297
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1429276399_6.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Кога сакаш да ги оствариш своите сништа за иднината, мора да им вдахнеш живот и да им дозволиш да живеат без ограничувања. Тие сништа се нашата мисија, во која веруваме и со која живееме. „Создаваме посигурна иднина“. Мисијата ја остваруваме врз основа на нашите вредности, а тие се: стручност, сигурност, општествена одговорност и едноставност.

Во секоја долготрајно успешна организација, брендот е тој којшто ги гарантира квалитетот и препознатливоста, што е особено важно за организациите коишто нудат услуги. Нашите најдлабоки уверувања ги резимираме во основните вредности на брендот, што секојдневно ги остваруваме во меѓусебните односи и во односите со околината.

Медал за квалитет
Во рамките на независното истражување на пазарот, QUDAL – Quality meDAL на швајцарската организација и меѓународносто здружение за сертификати, ICERTIAS, македонската јавност го оцени „Триглав“ како осигурителна компанија која нуди апсолутно најдобар квалитет на македонскиот пазар, што е огромна сатисфакција за вложените напори, потврда за исправноста на зацртаната стратегија, но и голем поттик да работиме уште повеќе на подобрување на севкупниот перформанс на компанијата.

Веруваме во иднината, остануваме на патеката на профитабилност и сигурност.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи