Трендлине


  • Адреса: Петар Ацев 22-2/4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7853 км
Фото и видео галерија

TrendLine ПРОЕКТИРАЊЕ И ИЗВЕДБА НА :

- ФИНСКИ САУНИ
- БАЗЕНИ И БАЗЕНСКА ОПРЕМА
- ИНФРАЦРВЕНИ САУНИ
- ЏАКУЗИ
- ПАРНИ БАЊИ И ХАМАМИ
- ХИДРОМАСАЖНИ КАДИ
- ТОПЛИ РЕЛАКС ЛЕЖАЛКИ
- ОПРЕМА ЗА СПА ЦЕНТРИ

Добредојдовте !

Основната дејност на фирмата ТРЕНДЛИНЕ ДООЕЛ – Скопје е фокусирана на проектирање, изведба и опремување на базени, хидромасажни кади (JACUZZI), фински сауни, инфра-црвени сауни, парни бањи како и опрема од европски и светски производители, преку нашето искуство, конкурентните цени, гаранцијата на нашите производи и максималната коректност кон желбите и барањата на клиентите.

На нашите клиенти им помагаме со совети во врска со саканиот облик и димензии на сауната, базенот, хидромасажната када, парната бања, како и совети околу нивното правилно користење и одржување.

Нашите финални производи изработени за нашите клиенти се карактеризираат со нивната естетика, уникатност, фунцкионалност и ценовна ефективност.

Нашето работење го овозможиле задоволните клиенти и купувачи преку своите препораки за нашата коректна и брза работа како и коректните цени на опремата за сауни и базени. Додајте и дополнителна вредност на Вашиот дом, градина, хотел, спа центар.
повеќе

Постови

Timeline Photos

Photos from TrendLine Spa's post

Изведба на парна бања

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

10%заштеда
Цена со ДДВ:135.000 ден.121.500 ден.

Финска сауна

10%заштеда
Цена со ДДВ:273.920 ден.246.528 ден.

Базен 8x4x1,5m

Цена со ДДВ:92.250 ден.

Базенски роботи

5%заштеда
Цена со ДДВ:70.000 ден.66.500 ден.

Релакс топли лежалки

Цена со ДДВ:275.000 ден.

Парна бања - хамам 2м х 1,5м х 2,4м

5%заштеда
Цена со ДДВ:100.000 ден.95.000 ден.

Финска сауна 2,0m x 1,5m x 2,05m


Видете ги нашите производи на
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи