Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Transport ndërkombëtar
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Shpedicione
 • Logjistikë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Transport ndërkombëtar në Kumanovë

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Punojmë 7 ditë në javë24 orë

Vlecna Slep Sluzba Marbo Transport


 • Adresa: 6-ti April 33
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7436 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Shërbimet tona janë në dispozicion 24/7, 365 ditë në vit. Ju mund të na kërkoni në çdo kohë pa rezerva.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1491899103_18.png?t=true&w=300&h=300

Alba Trans


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 1
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angel trans/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bogota


 • Adresa: 11 Tetori 1-2/24
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bomi-10 Logistic


 • Adresa: Rr.Industriale 17
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7433 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bps


 • Adresa: Nikolla Teslla 119-a
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7434 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Coce-prevoz Stojanço


 • Adresa: F.Tromegje
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dauti transportshped


 • Adresa: Vendkalimi kufitar Tabanovcë
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dino-trans


 • Adresa: F.Hotël
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Filipovski trans


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të sulmuese Maqedonase 45 llok.3
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gago-mh shped


 • Adresa: Bul.Revolucioni i Tetorit 12/3
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gama Trans GM/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gosa-shped


 • Adresa: Bul.Revolucioni i Tetorit 43/16
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Haj-trans/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hari-Transport


 • Adresa: JNA 102
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7436 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hem-shped


 • Adresa: Mosha Pijade 93
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7436 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Holding Shped/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hoxha


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jem-Dam International


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të sulmuese Maqedonase 35
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7436 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KSI


 • Adresa: rr.120 nr.171 Lagja Karposh
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leka transport


 • Adresa: Hristijan Todorovski Karposh 35
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

И во текот на ковид-кризата, извозниот сектор е клучен за економијата. Искуствата покажуваат дека за побрза реална конверегенција, за малите и отворени ...
сите 66 | | | веќе видена

Драматочни бројки од Агенцијата за вработување за август и за јули. Според последните показатели, Агенцијата регистрираше нови три илјади невработени само во ...
сите 17 | | | веќе видена

Поранешниот министер за финансии, Драган Тевдовски, замина во Вашингтон каде што ќе работи во Меѓународниот монетарен фонд. Тевдовски е еден од македонските ...
сите 21 | | | веќе видена

Најкусото резиме од крајот на оваа ковид-19 туристичка сезона е дека таа траеше еден и пол месец, а сосема ги смени и навиките, но и гостите. Наместо од мај до ...
сите 13 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj