Транслог

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Козле 101/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7849 км

  • Телефон 2: 02 3245751
  • Факс: 02 3245731
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1409646572_11.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Транслог е флексибилна и професионална компанија, предводена од млади и искусни професионалци.

Почетоците ги бележиме во 2008 год,од кога нудиме свежина и иновативност на секој клиент засебно.
Сите вработени се обучени да нудат лична услуга и соодветна комбинација на трошоци и време на превоз за да ги задоволат потребите на клиентите. Навистина се грижиме за оптимизација на трошоците,но предноста не лежи само во подобрите цени, туку и иновативните решенија кои ги нудиме на клиентите и кои не издвојуваат од конкуренцијата.

Нашата визија е многу едноставна – да ги предводиме регионалните пазари со:

∙ Иновативност
∙ Квалитет
∙ Флексибилност
∙ Ефикасност

Услуги кои ги нудиме:

∙ Контејнерски транспорт
∙ Камионски превоз
∙ Логистика
∙ Авионски превоз (карго)
∙ Складирање, bond/гаранција и јавно
∙ Царинење
∙ Дистрибуција на копно...
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи