Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Трафики во Велес

Ал-Го


 • Адреса: Благој Ѓорев 181-a
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 14:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Браво Нутс


 • Адреса: Илинденска 1
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бране мед


 • Адреса: Борис Трајковски (Ленинова) б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Нед од 05:30 до 02:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гига


 • Адреса: Благој Ѓорев 104
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00 • Саб од 09:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дависа Мицев


 • Адреса: Петре Прличко 14
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10727 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 19:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Деби


 • Адреса: Димитар Влахов б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10727 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ива


 • Адреса: Белградска (Покриена чаршија) б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Игнови


 • Адреса: Коле Неделковски б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10727 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јосе


 • Адреса: Благој Ѓорев б.б.
 • Место: Велес
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00 • Нед од 10:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кај Фонтана


 • Адреса: 8-ми Септември (Маршал Тито) б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 22:00 • Саб од 09:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ла Фамилија


 • Адреса: Благој Ѓорев 59/1-1
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лото 77


 • Адреса: Благој Ѓорев б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 00:30 • Нед од 14:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Марко


 • Адреса: Димитар Влахов 17
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10727 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 23:00 • Саб од 10:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пека Промет


 • Адреса: Борис Трајковски (Ленинова) б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 22:30 • Саб од 08:30 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Снупи 98


 • Адреса: Петре Прличко б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Нед од 05:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тројка Трејд


 • Адреса: Благој Ѓорев б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 23:00 • Саб од 08:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Очигледно е дека владата на СДСМ нема да го воведе прогресивното оданочување на доходот до изборите иако го најави како суштинско во програмските определби ...
сите 166 | | | веќе видена

Од вкупно регистрирани 474 јавни основни и средни училишта во државата, за снабдување со субвенционирана електрична енергија преку ЕСМ Продажба се пријавиле ...
сите 234 | | | веќе видена

Владата на Србија одобри квота за извоз на 24.000 тони пелети до крајот на јануари 2023 година на предлог на членките на Стопанската комора на Србија (ПКС), ...
сите 8 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи