Тотал ТВ

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.ВМРО 3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: спроти главна пошта

  • Факс: 02 3072080
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 10:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1422452043_03.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

ТОТАЛ ТВ - Надобриот избор на ТВ канали со кристално јасна слика директно преку сателит.

- Повеќе од 70 најпопуларни домашни и странски канали со превод
- 60 бонус и 200 БЕСПЛАТНИ канали од сателитите Eutelsat 16A, Hot Bird и/или Astra, по избор
- Дигитален квалитет на сликата и тонот
- Без географски ограничувања – КАДЕ И ДА СТЕ, во кој било дел од нашава земја
- EPG – електронски програмски водач
- Пребарување на програмите неколку дена однапред (по канали, по време на емитирање или по жанр)
- Информирање за содржината на емисиите кои се во тек или кои допрва треба да почнат
- Ограничување на пристап до одредени програми со цел заштита на децата

ГЛЕДАЈТЕ ГИ НАЈПОПУЛАРНИТЕ ТВ КАНАЛИ ПРЕКУ САТЕЛИT!
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи