Токси-Вет

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Спиро Гулапчев 5-б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10687 км

  • Телефон 2: 075 477632
  • Факс: 02 6144850
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522823918_11.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Токси-Вет е компанија чија главна дејност е дезинфекција, дезинсекција и дератизација како и ДДД делот во системите за безбедност и квалитет на храна (HACCP, HALAL, BRC, GMP и други). Глувци, стаорци, лебарки, мравки, бубашваби и други непријатни и иритирачки неканети гости за нас не претставуваат проблем.

Услуги:
• Дезинфекција
• Дезинсекција
• Дератизација
• ДДД дел во HACCP Систем
• Курс за Хигиена и Безбедност на Храна

Нашиот опсег на работа се протега од домаќинства па се до големи и комплексни индустриски капацитети. Работиме во согласност сo Законот за Заштита на Населението од Заразни Болести и поседуваме одобрение за дезинфекција, дезинсекција и дератизација од Министерството за Здравство на Република Македонија.

Сигурно си тука бидејки имаш проблем со некој инсекти или глодар, ако сакаш совет, понуда и комплетно решение за твојот проблем, контактирај не.

ТОКСИ-ВЕТ: БИДЕЈЌИ ИМАШ ПРОБЛЕМ СО ИНСЕКТИ ИЛИ ГЛОДАРИ!
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи