Тимсорс

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Петар Поп Арсов 32-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Локација: веднаш до католичка црква

  • Телефон 2: 070 274866
  • Факс: 02 3216332
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1503997661_61.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

ТИМ СОРС ДОО е модерна, динамична компанија, каде што сите наши купувачи, како најзначаен сегмент од работењето, ги третираме со исто внимание и респект. Целта на ТИМ СОРС ДОО е да Ве снабди со квалитетни, техничко технолошки производи и услуги, со тенденција да се задоволи побарувачката не само на големите потрошувачи, туку и на сите оние кои бараат квалитетна алтернатива по конкурентни цени.

Основна дејност на Друштвото е снабдување на своите клиенти со разни видови на амбалажа, канцелариски и школски материјали, разни видови на хартија, репроматеријал за печатници, како и готови печатени обрасци. ТИМ СОРС ДОО работи со компании од земјата и странство и е генерален застапник на неколку фирми, производители на ламинатни и алуминиумски туби. Истите се користат во фармацевтската, козметичката и прехранбената индустрија. Нашите производи се широко прифатени и препознатливи по квалитет, гаранција и оптимална презентација, се со цел да се задоволат различните потрошувачи.

ДПТУ ТИМ СОРС ДОО – Скопје е компанија која успешно работи од 2007 година, кога е и формирана. Фирмата располага со сопствен деловен простор од 200м2 во центарот на Скопје, магацински простор 500м2, како и сопствен возен парк. ТИМ СОРС ДОО вработува искусни кадри кои долги години се во браншата, но е отворен и за нови, образовани и амбициозни млади луѓе, кои заедно со нашата фирма би се вивнале во височините на бизнисот.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи