Тимпеко


 • Адреса: Петар Поп Арсов 19
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Локација: зад Универзална сала, во белата зграда до градинката
  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Работиме 6 дена во неделата

  Адмирал


  • Адреса: бул.АСНОМ 68 лок.7 (АВНОЈ)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км
  • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 16:30

  Проектирање, дизајн, имплементација и одржување на јавни, анимирани и музички фонтани, базени за пливање и претстава, како и сауни и спа центри.

  Мак базен


  • Адреса: Гоце Делчев 42
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7492 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00 • Саб - Нед од 07:00 до 12:00

  Со секој купен базен, добивате 10 години гаранција на опремата од полиестер и 2 години на пумпи и филтри.

  2001 Оскарпласт


  • Адреса: Индустриска б.б.
  • Место: Струга
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

  Oскарпласт е една од водечките компании за производство на производи од армиран полиестер.

  Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Трендлине


  • Адреса: бул.Кузман Јосифовски Питу 28 А
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км

  Основната дејност на фирмата ТРЕНДЛИНЕ ДООЕЛ – Скопје е фокусирана на проектирање, изведба и опремување на базени, хидромасажни кади (JACUZZI), фински сауни, инфра-црвени сауни, парни бањи како и опрема од европски и светски производители,...

  Мапа

  РКЕ ќе ги каже новите цени на горивата. Регулаторната комисија за енергетика ќе ги соопшти новите цени на горивата, кои ќе важат од полноќ. РКЕ ја утврдува ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Претседателот на Сојузот на стопански комори на Македонија, Данела Арсовска учествува на седница на бордот на Глобалниот комитет на жени лидери. Од овој настан ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Незаконско, но и скандалозно работење на Бирото за регионален развој. Државниот завод за ревизија нотира низа фрапантни неправилности, непочитување на ...
  сите 11 | | | веќе видена

  „Секоја фискална сметка е важна“. Со оваа порака Министерството за финансии, УЈП и Државната лотарија ги убедуваат граѓаните да скенираат фискални сметки и да ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи