Тимпеко


 • Адреса: Петар Поп Арсов 19
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Локација: зад Универзална сала, во белата зграда до градинката




  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Работиме 6 дена во неделата

  Адмирал


  • Адреса: бул.АСНОМ 68 лок.7 (АВНОЈ)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7855 км
  • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 16:30

  Проектирање, дизајн, имплементација и одржување на јавни, анимирани и музички фонтани, базени за пливање и претстава, како и сауни и спа центри.

  Мак базен


  • Адреса: Гоце Делчев 42
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7918 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00 • Саб - Нед од 07:00 до 12:00

  Со секој купен базен, добивате 10 години гаранција на опремата од полиестер и 2 години на пумпи и филтри.

  2001 Оскарпласт


  • Адреса: Индустриска б.б.
  • Место: Струга
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

  Oскарпласт е една од водечките компании за производство на производи од армиран полиестер.

  Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Трендлине


  • Адреса: бул.Кузман Јосифовски Питу 28 А
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7853 км

  Основната дејност на фирмата ТРЕНДЛИНЕ ДООЕЛ – Скопје е фокусирана на проектирање, изведба и опремување на базени, хидромасажни кади (JACUZZI), фински сауни, инфра-црвени сауни, парни бањи како и опрема од европски и светски производители,...

  Мапа

  НБРСМ ги објави статистичките показатели за финансиските текови за четвртиот квартал од годината која измина со аспект на движењата кај останатите финансиски ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Министерката без ресор задолжена за странски инвестиции Зорица Апостолска присуствуваше на македонско – бугарски бизнис форум во Куманово на кој изрази ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Приватниот сектор е и треба да биде двигател на економскиот раст во земјава. Затоа економските политики се во насока на поддршка на развој на конкурентноста на ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка



  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи