The blue fawn amstaff kenell Skopje


 • Адреса:
 • Место: Скопје


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1592830262_79.jpg?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  The Blue Fawn Amstaff Kenell Skopje Одгледувачница на расни кучиња Амстаф

  Дозволете да се претставиме

  Ние со одгледување кучиња се занимавме повеќе од 3 децении од 90 година. Имавме екстра примероци кои се моментално низ цела Бивша Југославија и Европа

  Моментално одгледуваме Американски Стафордски териери. Имаме во сопственост екстра примероци и перфектно педигре. Сите кучиња се шампиони во својата класа, а тоа го докажуваат и големиот број на титули добиени.

  Сите примероци се со чип, пасош и уредно вакцинирани со сите вакцини. Имаат постојана ветеринарна грижа.

  После долгогодишно одгледување, дресирање и изложби на кучиња, отворивме и Pet Shop.

  Нашето долгогодишно искуство го ставаме во функција на нашите клиенти и идните сопственици на миленици. На заинтересираните за одгледување миленици да им помогнеме со набавка на екстра храна, суплементи и совети и околу чувањето и одгледувањето на нивните миленици.

  Исто така нудиме и хотел за миленици за мали раси во домашна атмосфера.

  Ви стоиме на располагање.
  Информирајте се за се што ви е потребно и контактирајте не на:

  077 631 732
  е-маил: belcev@gmail.com
  frosstinvestfroup@gmail.com
  www.frosstpetshom.com
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи