Тетово инфо

Работиме нон-стоп

 • Адреса: Јордан Златановски 44/15
 • Место: Тетово


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580996863_34.png?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Единствен информативен портал на македонски јазик за Тетово и Тетовско со новинарски текстови за настани и состојби. Започнавме со работа во јули 2019 година. Ги следиме сите настани но и состојби за кои известуваме преку објавување на дневни вести како и теми и пригодни интервјуа. Својот став за важните општествените текови ќе го кажуваме во колумните.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи