Тетнет Про


  • Адреса: Јане Сандански 112
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км
  • Локација: спроти Дом на култура

  • Телефон 2: 078 333333
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568964813_77.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Тетнет Про Компјутерс е компанија основена во 01.03.2000. Се наоѓа во Тетово.

Главна дејност е продажба на ИТ опрема, сервисирање, монтирање и одржување на видео надзор, монтирање и одржување на мрежа, развој и продажба на нашите апликативни софтвери.

Од ИТ опрема, ги имаме сите производи, почнувајќи од: лаптопи и опрема, компјутери и основни компоненти, таблети и опрема, монитори, пројектори, усб, мемориски картички, итн...

Од софтвери, наш производ се:

•Софтвер за плати
•Софтвер за свидетелства
•Електронско Звонче
•Инфобоард
•Софтвер за Chek-in
•Софтвер за продажба POS
•Софтвер за автоделови и магацин
•Сотввер за менаџирање на Џамии
•Итн...

Развиени продукти посебно за основните и средните училишта во Македонија се:

•софтвер за плати – комплет решение за калкулирање на плати
•свидетелства – електронско пополнување на свидетелства
•електронско звонче – точното време кога треба да се уклучи и исклучи школското звоно
•инфобоард – објавување на информации , распореди, соопштениа, слики, видео снимки и движечки кратки вести
•сотвер за Chek-in – евиденција на работно време
Како референца се:
•Гимназија 7 Март Тетово,
•ОСТУ Гостивар
•ОСУ Неготино
•ОУ Кирил и Методиј Тетово

Бројот е околу 30 основни и средни училишта во полошкиот регион, и тоа општина Тетово, Теарце, Желино, Боговиње, Врапчиште, итн..

Тетнет Про има развиено специален софтвер за големи компании кои се бават со продажба на авто делови.

Како референца се:

•Бенфико - Скопје
•Аутостар – Скопје

Во последниве две години, правиме комплетни решениа за големи компании кои градат нови објекти, тоа значи од почеток имплементирање на мрежа, против пожарна, аларм, видое надзор, монтирање на сервери и друга ИТ инфраструктура. Кај овие компании инсталираме и наши софтверски решениа за продажба, евиденција на магацин, софтвер за креирање фактури, итн..

Како референца се :

•БФМ – Тетово
•Федер Бау – Тетово
•Лактоза - Тетово
•Босс - Тетово
•Доника Плус – Тетово и Скопје
•Бенфико – Скопје
•Аутостар – Скопје
•Модинг – Тетово


Последен наш производ е софтверот за менаџирање на Џамии, кој нуди комплет евиденција, и тоа: регистрирани членови, плаќања, донации, крунисување, погреби, итн..
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи