Термо хартија


 • Адреса: Круме Јаскоски 2
 • Место: Прилеп


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Поранешниот министер за финансии, Џевдет Хајредини, го искритикува непотизмот на владеачката номенклатура со вработувањата на свои блиски во изминатиот период ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи