Тенда 4

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Долно Седларце
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7392 км

  • Телефон 2: 078 277198
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1498728511_21.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Тенда 4 е компанија која се занимава со изработка и монтажа на сите видови:

• Тенди
• Настрешници
• Метални конструкции (со лим, поликарбонат и лексан)
• Перголи
• Огради
• Камионски церади
• Желатин (проѕирно платно)
• Браварски конструкции и др.

Тенда 4 на македонскиот пазар постои повеќе од 20 години. За полесна комуникација и техничка помош, ТЕНДА 4 освен централата во (новиот) објектот во с. Долно Седларце (тетовско), својата мрежа ја има развиено и со претставништва во Охрид и Богданци.

Тимот на стручни, професионални и посветени лица ја има задачата да оствари квалитетни производи и се здобие со задоволни клиенти. Остануваме доследни во нашата мисија да оствариме најдобра, најквалитетна и најприфатлива понуда.

Најголем избор и најквалитетни материјали!
Бесплатна монтажа низ цела Македонија!
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи