Темс Малопродажба

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: бул.К.Ј.Питу 26/2 лок.2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9441 км
  • Локација: карши Скопјанка

  • Телефон 2: 071 329016
  • Факс: 02 2464500
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 20:00
    Саб од 08:30 до 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522746435_15.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Темс е компанија чија примарна дејност е трговија со резервни делови за апарати за домаќинство и фрижидери.

Располагаме со разновиден избор на
• компресори од водечките светски производители,
• термостати
• кондензатори
• рингли за шпорети
• греачи за шпорети
• термо печки
• бојлери и машини за перење
• електомагнетни пумпи
• лагери и семеринзи
• гуми за врати за машини за перење
• магнетни брави
• црева за машини за перење
• фреон
• бакарни цевки од сите профили
• држачи и далечински управувачи за клима уреди
• и уште многу повеќе.

Темс увоз - извоз е компанија основана во 1995 година во Скопје, Македонија. Нудиме голем избор на резервни делови за фрижидери, шпорети, бојлери, машини за перење алишта, машини за перење садови, термо печки и клима уреди. Од неодамна ја проширивме нашата понуда на производи која сега опфаќа и огромен избор на делови, додатоци и компоненти кои наоѓаат примена во разладата.

Вашето задоволство е наша мотивација.
Повелете посетете не!
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Фреон


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи