Темс Големопродажба


 • Адреса: Вангел Нечевски 34а
 • Место: Скопје
 • Локација: Визбегово


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1712648935_14.png?t=true&w=300&h=300


  Темс е компанија чија примарна дејност е трговија со резервни делови за апарати за домаќинство и фрижидери.

  Располагаме со разновиден избор на
  • компресори од водечките светски производители,
  • термостати
  • кондензатори
  • рингли за шпорети
  • греачи за шпорети
  • термо печки
  • бојлери и машини за перење
  • електомагнетни пумпи
  • лагери и семеринзи
  • гуми за врати за машини за перење
  • магнетни брави
  • црева за машини за перење
  • фреон
  • бакарни цевки од сите профили
  • држачи и далечински управувачи за клима уреди
  • и уште многу повеќе.

  Темс увоз - извоз е компанија основана во 1995 година во Скопје, Македонија. Нудиме голем избор на резервни делови за фрижидери, шпорети, бојлери, машини за перење алишта, машини за перење садови, термо печки и клима уреди. Од неодамна ја проширивме нашата понуда на производи која сега опфаќа и огромен избор на делови, додатоци и компоненти кои наоѓаат примена во разладата.

  Вашето задоволство е наша мотивација.
  Повелете посетете не!
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи