Темпомак

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: Индустриска зона б.б.
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7829 км
  • Локација: кај поранешна Гостиварска трговија

  • Телефон 2: 042 222195
  • Факс: 042 222196
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/76213aefda45661cbe5b945615e8c645.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи