Темпомак

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: Индустриска зона б.б.
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7829 км
  • Локација: кај поранешна Гостиварска трговија

  • Телефон 2: 042 222195
  • Факс: 042 222196
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/76213aefda45661cbe5b945615e8c645.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Темпомак Интернационал Д.О.О. е фирма која е формирана 2002 година во Македонија, со големо искуство и со колекција на најпознати брендови во својата бранша, како и со безпрекорна услуга низ целата територија на Р.Македонија и пошироко во соседните земји. Со искусниот тим за продажба и високо квалитетните артикли кои што се нудат во пазарот, создаде имиџ на препознатливост на пазарот со познатите брендови.

Главните и познатите брендови кои се дистрибутираат од страна на фирмата се:

1. ФИРАТ ПИПЕ - ПВЦ цевки и фитинг за канализација - ППР цевки и фитинг за водовод - ПВЦ црева за наводнуванје - ПВЦ олуци - ПЕ црева и цевки за водовод - ФКС полиетиленски цевки за канализзција во поголеми димензии

2. АБА , АУРА и ОРКА бањо - Мебел за купатила од многу типови и серии како и во разни бои

3. САФИРА - Акрилни кади и Туш кади - Многу разни типови кабини - Џакузи кади и Компакт кабини

4. ГУРАЛ и КЈУВИТ санитарија - Многу широк асортиман на ВЦ шољи, моноблоци, висечи шољи, висечи бидеа, умивалници, чучавци и др.

5. ФОРМА ВИТА - Разни типови на батерии и чешми - Аксесоари и други елементи за купатила - Туш сетови

6. ВИСАМ и НКП -Механизми и Пловаци -Капаци за вц шољи -Уградни Казанчиња -Сифони

Сите артикли имаат секаков вид на цертификати за висок квалитет и гаранции, од матичните земји од каде што се увезени. Горе наведените артикли се кој што секогаш има на залиха во магацинот, кој што се наоѓа во Индустриска Зона бб Гостивар, и исто так кој што може да се види во изложбениот салон на улица Беличица број 10 во Гостивар. Освен наведените артикли кој има во залиха, може да се достави и артикли по нарачка со брза услуга и добри цени. Визијата на фирмата е адаптирана на сите производи кој што се бара и се шири во продажбата.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи