Темпо профили 99

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Јадранска магистрала (Качанички пат), с.Визбегово 210
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7420 км
  • Локација: Визбегово

  • Телефон 2: 075 344693
  • Факс: 02 2656864
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1579609813_99.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Темпо Профили 99 се занимава со продажба на алуминиумски профили, ПВЦ профили, панели, украсни панели, аксесоари за алуминска и ПВЦ столарија како што се брави, ментешиња, електрични прифатници, гелендери, механизам за ПВЦ, пурпени идр.

Темпо Профили 99 е основана во 2011 година и е наследник на реномираната компанија Темпо 96, компанија со долга традиција.
Нашата мисија е да ја продлжиме традицијата на Темпо 96 со проширување на пазарот преку воспоставување на соработка врз основа на доверба со своите клиенти и добавувачи.

Нашата визија е да бидеме поефективни, да се прошириме на пазарот, и да имаме задоволни клиенти.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи