Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гевгелија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Телеграми во Гевгелија

Пошта на Северна Македонија - Гевгелија 1486


 • Адреса: Вардарски рид 2
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7394 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 16:00 • Саб од 08:00 до 12:00

Дејности:

пошти

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пошта на Северна Македонија - Гевгелија 1491


 • Адреса: бул.Гевгелија 22
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7552 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00 • Саб од 07:00 до 14:00

Дејности:

пошти

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пошта на Северна Македонија-Богородица 1482


 • Адреса: граничен премин Богородица
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7556 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Дејности:

пошти

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пошта на Северна Македонија-Гевгелија 1480


 • Адреса: Маршал Тито 22
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7553 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пошта на Северна Македонија-Миравци 1489


 • Адреса: Маршал Тито, с.Миравци б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7537 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 14:00 • Саб од 07:00 до 12:00

Дејности:

пошти

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пошта на Северна Македонија-Негорци 1483


 • Адреса: Гоце Делчев 22
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7548 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 14:00 • Саб од 07:00 до 12:00

Дејности:

пошти

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пошта на Северна Македонија-Стојаково 1488


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7557 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 14:00 • Саб од 07:00 до 12:00

Дејности:

пошти

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пошта на Северна Македонија-Центар 1481


 • Адреса: 7-ми Ноември 2
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7553 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00

Дејности:

пошти

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Пендаровски на отворање на гасниот интерконектор Грција – Бугарија Претседателот Стево Пендаровски, по покана на претседателот на Република Бугарија, Румен ...
сите 61 | | | веќе видена

До крајот на ноември цената на лебот, брашното и печивата ќе се зголеми за најмалку 10 проценти, најавуваат мелничарите. Причини за поскапувањето, велат, се ...
сите 88 | | | веќе видена

Сугестиите и ставовите на наднационалните институции како ЕЦБ или ММФ секако дека одат во насока на рестриктивна даночна политика, со поголемо зафаќање на ...
сите 51 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи