Tehnoguma

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Boris Trajkovski 139 (Prvomajska)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10692 км

  • Telefon 2: 075 219607
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563783917_83.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Tehnoguma është një kompani për prodhimin e produkteve të gomës, prodhime teknike të gomës, produkte poliuretane, rolling goma dhe prodhimin e pjesëve metalike dhe mjeteve me porosi.

Ne gjithashtu kemi një numër të madh të kallëpeve për formimin e llojeve të ndryshme të produkteve gome-teknike të tilla si membrana, pllaka, unaza- O, kalandra, goma vakumi, bashkues, amortizues, goma kumpling, rrota si, dhe forma të parregullta gome. Këto produkte përdoren gjerësisht në industrinë ushqimore, mekanike, kimike, tekstile, automobilistike dhe shumë industri të tjera.

Gjithçka që ju duhet të bëni është të na siguroni një vizatim teknik ose mostër, dhe ne do të kujdesemi për pjesën tjetër.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Спојки

Retail Price - VAT Included:Ask for price

О-прстени

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Гумени мембрани

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Гумени манжетни


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj