Техногума

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 139
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9447 км
  • Локација: Пинтија

  • Телефон 2: 075 219607
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563783917_83.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Tехногума е компанија за производство на гума, гумено технички производи,полиуретански производи, гумирање на валци и изработка на метални делови и алати по нарачка.

Располагаме и со голем број на калапи за лиење на различни видови гумено-технички производи како мембрани, плочи, О-прстени, заптивки, вакуум гуми, спојки, амортизери, кумплунг гуми, тркала, како и неправилни гумени форми. Ваквите производи имаат широка примена во прехрамбената, машинската, хемиската, текстилната, автомобилската и многу други индустрии.

Се што треба вие да направите е да ни доставите технички цртеж или примерок, а ние ќе се погрижиме за останатото.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи