Техно павер

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостава

  • Адреса: Скупи 20/5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7847 км

  • Факс: 02 2673508
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1403515978_75.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Техно павер е компанија која се занимава со:
• Производство на павер елементи
• Производство на бетонски елементи
• Производство и транспорт на готов бетон и негово вградување со пумпа

Техно павер произведува готов бетон, го транспортира со сопствени миксер камиони и го вградува со пумпи од од 24, 28, 36, 41 и 63 метри. Компанијата има бетонски бази во Скопје и во Штип. Се занимаваме и со производство и продажба на сепариран песок.

Располагаме со три производствени линии:
• Производствена линија - Радишани за производство на атестирани бехатон плочки со разни димензии, форми и бои, блокови во разни димензии, бетонски рабници, прстени, конуси и други бетонски елементи. Нивна достава со камиони и истовар.
• Производсвена линија - Железара за производство на готов бетон МБ 250, МБ 300, МБ 400. За вашите потреби може да произведеме и МБ 500, со контролни испитувања за квалитет.
• Производствена линија - Железара за производство на сепариран песок. Продажба и транспорт со кипер.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи