Tehniks


 • Address : Dzon Kenedi 7-1/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

  Fluid proekt


  • Address : bul.Srbija 9
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7428 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  Fluid Project is a private company, which is the only company working in the field of treatment of drinking water and sewage, environment protection and underwater research.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1433764280_4.jpg?t=true&w=300&h=300
  6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  Mobil Sanitary Service MSS (Mobilen Sanitaren Servis MSS)


  • Address : Zdanec 19-b
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7422 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 14:00

  Rental, servicing and maintenance portable toilets.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1419424834_24.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

  Unitim


  • Address : ul.1511 br.10 lok 4
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7426 км

  We offer complete solutions, from design to installation and integration of heating systems, water supply, sewage, welding, air conditioning and solar panels.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1385971272_9.jpg?t=true&w=300&h=300

  Akva Brend


  • Address : Palmiro Toljati 14
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7429 км

  Нашата компанија Аква Бренд има ексклузивно застапништво, на нашиот партнер АкваФилтерс од Америка, за целиот пазар на Македонија. Аква Бренд е интернационална компанија која се занимава со производство на филтри за произведување на здрава и чиста вода.Идеjата на компанијатa е да обезбети комплетно чиста вода во сите домаќинства.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601637866_1.png?t=true&w=300&h=300
  Map

  Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel