Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Такси компании
 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Taxi во Велес

Мартин Травел


 • Адреса: Борис Трајковски 18 (Ленинова)
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈9479 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пан такси


 • Адреса: Борис Трајковски 18 (Ленинова)
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈9479 км
 • Работно време: Пон - Нед од 05:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Перка 13-594


 • Адреса: Ордан Џинот 40
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈9480 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Такси Лидер 13-123


 • Адреса: Алексо Демниевски б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈9479 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тао Такси


 • Адреса: 11-ти Октомври 26/2-12
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Годинава компанијата „Варус’ одбележува 30 години постоење на македонскиот и пазарот на југоисточна европа. Основана во 1990 година, „Варус“ е меѓу првите ...
сите 21 | | | веќе видена

Светската банка не е загрижена за зголемувањето на јавниот долг во земјата. Оттаму истакнуваат дека иако јавниот долг за една година се зголемил за 10 – 11% од ...
сите 120 | | | веќе видена

Италијанскиот регулатор за авиосообраќај соопшти дека успеал да убеди четири нискобуџетни авиокомпании, вклучувајќи ги и ирската „Рајанер“ и британскиот ...
сите 8 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи