Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Taxi во Струмица

Бамби дримс 2 13-991


 • Адреса: Младинска 201
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈9537 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Блек-шмек 13-870


 • Адреса: Браќа Миладинови 31
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈9536 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бобсонче


 • Адреса: Бул.Маршал Тито 8-15
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виктор 13-152


 • Адреса: Маршал Тито 38 Ново Село
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Екстра 13-098


 • Адреса: Маршал Тито 172
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈9537 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Есперо 13-151


 • Адреса: Маршал Тито б.б., Ново Село
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈9546 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коби


 • Адреса: Страшо Пинџур 8
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈9536 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Такси Дав 13-600 15-060


 • Адреса: Климент Охридски б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈9536 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Такси Кика 13-188


 • Адреса: 11-ти Октомври 17/а
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈9535 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Такси Момент 13-050


 • Адреса: с.Босилово 231
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Такси Нима


 • Адреса: с.Мокриево
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈9548 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цагер 2008 Такси


 • Адреса: с.Турново
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Годинава компанијата „Варус’ одбележува 30 години постоење на македонскиот и пазарот на југоисточна европа. Основана во 1990 година, „Варус“ е меѓу првите ...
сите 21 | | | веќе видена

Светската банка не е загрижена за зголемувањето на јавниот долг во земјата. Оттаму истакнуваат дека иако јавниот долг за една година се зголемил за 10 – 11% од ...
сите 120 | | | веќе видена

Италијанскиот регулатор за авиосообраќај соопшти дека успеал да убеди четири нискобуџетни авиокомпании, вклучувајќи ги и ирската „Рајанер“ и британскиот ...
сите 8 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи