Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Taxi во Струга

Ваку


 • Адреса: с.Велешта
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Даути


 • Адреса: Мини сервисна зона б.б. с.Радолишта
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Оскар 13-232


 • Адреса: Маршал Тито 117
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стрела 13-322


 • Адреса: Ристо Крле б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Саб од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Такси Маријан 13-939


 • Адреса: ЈНА 2/1
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7427 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џокер класик 13-030


 • Адреса: Ристо Крле б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Банките ширум светот се соочуваат со вкупна загуба од кредити во вредност од 2,1 трилион долари (1,66 трилиони фунти) до крајот на 2021 година како последица ...
сите 7 | | | веќе видена

Креирање на платформа за заедничко делување со особен акцент за подобрување на квалитетот на работа, на националната легислатива, како и унапредување на ...
сите 7 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи