Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Штип
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Taxi во Штип

Бако 13-597


 • Адреса: Сутјеска б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈9490 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вип Такси


 • Адреса: Лески
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈9489 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Де лукс 13-560


 • Адреса: Нобелова 3
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈9490 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ла коста-крокс 13-977


 • Адреса: Загребачка 9
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈9490 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Наше Такси 13-900


 • Адреса: Партизанска 72
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ново такси 13-399


 • Адреса: бул.ЈНА 11
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈9489 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Роки 13-383


 • Адреса: Сутјеска б.б
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈9490 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Годинава компанијата „Варус’ одбележува 30 години постоење на македонскиот и пазарот на југоисточна европа. Основана во 1990 година, „Варус“ е меѓу првите ...
сите 21 | | | веќе видена

Светската банка не е загрижена за зголемувањето на јавниот долг во земјата. Оттаму истакнуваат дека иако јавниот долг за една година се зголемил за 10 – 11% од ...
сите 120 | | | веќе видена

Италијанскиот регулатор за авиосообраќај соопшти дека успеал да убеди четири нискобуџетни авиокомпании, вклучувајќи ги и ирската „Рајанер“ и британскиот ...
сите 8 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи