Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Taxi во Битола

Алфа 13-595


 • Адреса: Ѓорче Петров 31
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9534 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гонзалес-13-377


 • Адреса: Јанко Палигора б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9534 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грич


 • Адреса: Филип Втори Македонски 96/14 (Иван Милутиновиќ)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9534 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нивеца


 • Адреса: Прогрес 19-Б
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пелси 13-393


 • Адреса: Климент Охридски, Пелагонка 2 лок.9 зграда 1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9534 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Такси превоз Битола-Солун


 • Адреса: Владимир Назор 46
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Такси Теа 13 354


 • Адреса: Кланица 6
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Такси 5 13-535


 • Адреса: Ружа Делчева 12
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тоне-Мих


 • Адреса: ул.180 бр.2
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фаворит 13-191


 • Адреса: Народни Херои 60
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9534 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фид Силјановски


 • Адреса: Крсте Нале 134-Г с.Горно Оризари
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цагер 13-686


 • Адреса: Цар Самоил 75
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9534 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чоко 75


 • Адреса: 25-ти Мај 2/2
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9534 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Годинава компанијата „Варус’ одбележува 30 години постоење на македонскиот и пазарот на југоисточна европа. Основана во 1990 година, „Варус“ е меѓу првите ...
сите 21 | | | веќе видена

Светската банка не е загрижена за зголемувањето на јавниот долг во земјата. Оттаму истакнуваат дека иако јавниот долг за една година се зголемил за 10 – 11% од ...
сите 120 | | | веќе видена

Италијанскиот регулатор за авиосообраќај соопшти дека успеал да убеди четири нискобуџетни авиокомпании, вклучувајќи ги и ирската „Рајанер“ и британскиот ...
сите 8 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи