Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Sveti Nikole
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Taxi services in Sveti Nikole

Alo Taxi 13-313


 • Address : Brakja Miladinovci 9
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈10719 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bojmar


 • Address : Vardarska 8
 • Place: Sveti Nikole

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Buba Mara 13-530


 • Address : Krste Misirkov 26
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈10719 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 05:00 to 02:00 • Fri - Sun from 00:00 to 02:00

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dzidzi Kom


 • Address : Ulof Palme 26
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈10720 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjavolche


 • Address : Vardarska 7
 • Place: Sveti Nikole

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Palma


 • Address : Veljko Vlahovikj 13
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈10720 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Snupi 13-202


 • Address : Vancho Angelov 27
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈10720 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 05:00 to 01:00 • Fri - Sun from 00:00 to 00:00

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Време зa читање: 2 минути Граѓаните кои струјата ја користат рационално за потребите во домаќинствата, не треба да стравуваат од можни ценовни шекови. Повисоки ...
сите 50 | | | веќе видена

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 144 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика, водни услуги и услуги за управување со комунален отпад на Република Северна Македонија (РКЕ) донесе Одлука со која се ...
сите 42 | | | веќе видена

Во рамките на Втората фаза од Регионалната програма за зајакнување на капацитетите на централните банки на Западен Балкан, финансирана од ЕУ, започна ...
сите 46 | | | веќе видена

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 41 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel