Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strumica
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Taxi services in Strumica

Bambi drims 2 13-991


 • Address : Mladinska 201
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈10793 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 06:00 to 00:00

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blek-shmek 13-870


 • Address : Brakja Miladinovi 31
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈10791 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bobsonce


 • Address : bul.Marshal Tito 8/15
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈10791 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cager 2008 TaxiCategories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Espero 13-151


 • Address : Marshal Tito, s.Novo Selo b.b.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈10805 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Extra 13-098Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kobi


 • Address : Strasho Pindzhur 8
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈10791 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tahi Moment 13-050Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taxi Dav 13-600 15-060


 • Address : Kliment Ohridski b.b.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈10791 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taxi Kika 13-188


 • Address : 11-ti Oktomvri 17-a
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈10791 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taxi Maki


 • Address : Majka Tereza 4-1/21
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈10791 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taxi NimaCategories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viktor 13-152


 • Address : Marshal Tito, s.Novo Selo 38
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈10805 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Време зa читање: 2 минути Граѓаните кои струјата ја користат рационално за потребите во домаќинствата, не треба да стравуваат од можни ценовни шекови. Повисоки ...
сите 50 | | | веќе видена

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 144 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика, водни услуги и услуги за управување со комунален отпад на Република Северна Македонија (РКЕ) донесе Одлука со која се ...
сите 42 | | | веќе видена

Во рамките на Втората фаза од Регионалната програма за зајакнување на капацитетите на централните банки на Западен Балкан, финансирана од ЕУ, започна ...
сите 46 | | | веќе видена

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 41 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel