Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Taxi services in Ohrid

Aktuel 13-222Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bel Mercedes 13-800


 • Address : Pariska Komuna 15
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delux 13-088


 • Address : Klaudija vtora b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Favorit


 • Address : Ilindenska, s.Velgoshti 68
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GringosiCategories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mercedes 13-666


 • Address : Gjorche Petrov 6
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sonik


 • Address : Galicica 38
 • Place: Ohrid

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Suzuki 13-999, 13-111, 13-444, 13-000


 • Address : bul.Turistichka 36
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taxi Mobi dik 13 006


 • Address : bul.Turistichka 75
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 35 | | | веќе видена

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 136 | | | веќе видена

Зголемените цени на имотот го направија поседувањето стан или куќа сè понеостварлив сон за многу Европејци – проблем што се влоши со кризата на трошоците за ...
сите 14 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel